Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
HD ФИЛЬМЫ ОНЛАЙН
Фільми онлайн. "Геймер". HD фільми онлайн
Фільми онлайн. "Соломон Кейн". HD фільми онлайн
ОВЕН. ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ (29.03.2017) Цього дня, за що б ви не взялися, все відбуватиметься надзвичайно швидко, активно і бурхливо. Ви відчуєте приплив енергії, життєвих сил, рішучості та сміливості. Можливо, навіть зважитеся на такі дії або вчинки, про які раніше не сміли й думати. Однак для вас буде дуже важливо використати цю енергію на творчі справи, інакше вона може обернутися проти вас. Дуже непоганою середа може виявитися й у фінансовому аспекті. В усіх питаннях, які стосуються грошей, вам треба більше довіряти власній інтуїції. У розумних межах ви можете навіть спробувати щастя в лотерею. Також зірки прогнозують, що ви здійсните напрочуд вдале придбання.
ФІЛЬМИ ОНЛАЙН
ФІЛЬМИ ОНЛАЙН. "Новая жена"
ОВЕН. ГОРОСКОП НА ЗАВТРА (30.03.2017) «Під лежачий камінь вода не тече» – сьогодні Овнам варто осягнути розумом цю приказку і зробити правильні та потрібні висновки. Якщо ви сподіваєтесь, що гроші та надходження падатимуть вам з неба – дарма! Дива трапляються… Але лише з тими, хто не сидить склавши руки, хто працює на результат. Як би вам не хотілось, але вашої роботи чи обов’язків ніхто замість вас не виконає. Душа прагне свята – забудьте про веселощі, якщо залишилися незакінчені справи. Коли ж немає натхнення до роботи, то мусите себе пересилити й виконати хоча б невідкладні завдання. Ймовірно, цього дня ви будете запальними, стресуватимете. Можливо, ті, хто оточує вас, підкидатимуть дрова у вогонь – розпалюватимуть у вас роздратування й лють.
ФОТО ПРИКОЛИ №74
ОВЕН. ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ (22.03.2017 – 29.03.2017) Тиждень в Овнів виявиться дещо напруженим. Клопоти чи проблеми вам не загрожують, але доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягнути бажаного. Робота забиратиме увесь ваш час та увагу. Тому, ймовірно, рідні чи близькі люди скаржитимуться на те, що їм не вистачає вашого товариства.
HD ФИЛЬМЫ ОНЛАЙН
Фільми онлайн. "Кід Монтана"
Фільми онлайн. "Сектор 4"
Радіо онлайн від «РАДІО ЖИТТЯ» - це популярна музика українських та іноземних виконавців.
«РАДІО ЖИТТЯ» без перерв на рекламу і порожньої балаканини ді-джеїв.
0:00
0:00
ТОП-10 каналів
березень 2017
 • 12%
  1+1
 • 8%
  2+2
 • 8%
  ICTV
 • 6%
  Мега
 • 6%
  НЛО-ТБ
 • 6%
  Футбол 1
 • 6%
  Футбол 2
 • 4%
  СТБ
 • 4%
  Новий канал
 • 4%
  НТН
Програма передач, гороскоп на завтра, ютуб, ютюб
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: