Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн.
Трейлери онлайн. "Співай"
ТРЕЙЛЕР ОНЛАЙН
"Королівський коргі"
ФОТО ПРИКОЛИ №315
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 06 12 2020 Неоднозначний день. Хочете яскравих вражень, позитивних емоцій, захопливих розмов. Але ситуація вимагає іншого: потрібно виконувати рутинні справи, часто нудні, спілкуватися з людьми, у яких до вас є обґрунтовані претензії. Та є й приємне – у вас залишиться достатньо вільного часу, який зможете провести цікаво і приємно. З’явиться нагода повернутися до творчих завдань або улюбленої справи, на якій не вдавалося зосередитися. Вираження любові стане віддушиною. Ви пристрасна людина, якій потрібний здоровий вихід емоцій.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 07 12 2020 Непростий, але плідний день. Не задовольняйтеся малим, зрозумійте, що потрібно потрудитися, аби осягти успіхів. Наполегливість допоможе у залагодженні багатьох питань. Часто саме завдяки їй доможетеся того, що раніше здавалося неможливим. Інколи виникатимуть розбіжності з близькими, не всі відразу зрозуміють, чому ви робите так, а не інакше. У другій половині дня ймовірні грошові надходження, а також вдалі угоди, повернення боргів. Існує безліч додатків, аби розвинути позитивне мислення. Витіснення однієї негативної думки десятьма позитивними – потужна стратегія.
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 02 12 2020 – 09 12 2020 Тиждень виявиться вдалим, особливо з професійного погляду. Матимете шанс упоратися зі складними завданнями, знайти відповіді на важливі питання. Не бійтеся перешкод, докладайте зусиль, щоб домогтися свого. З’явиться шанс реалізувати свої амбітні плани. Та будуть і складні дні.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 06 12 2020 У любовній сфері відчуватимете плутанину. І якщо хочете розставити всі частинки мозаїки на місця, вам потрібно проявити нестандартність мислення і вміння «читати між рядків». Прислухайтеся до інтуїції, вона допоможе виявити ті нюанси, які могли від вас вислизати.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн. "Ману"
Трейлери онлайн. "Агент Марні"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
грудень 2020
 • 10%
  1+1
 • 8%
  ТК Україна
 • 7%
  СТБ
 • 7%
  Новий канал
 • 6%
  ІНТЕР
 • 6%
  ICTV
 • 3%
  Прямий
 • 3%
  ТЕТ
 • 2%
  К1
 • 2%
  ZIK
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: