Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Марія - королева Шотландії"
Фільми онлайн. "Інформатор"
ТРЕЙЛЕРИ ОНЛАЙН
"Табалуга"
ФОТО ПРИКОЛИ №305
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 16 01 2019 Останнім часом фінансові рішення залишали бажати кращого. Можливо, вам навіть доведеться залізти в борги або взяти кредит. Давно думали, як подолати проблеми, але ідей не було. На щастя, цього дня все зміниться і стабілізується. На цьому етапі життя це можна назвати вдалим збігом обставин. Скористайтеся шансом, який дасть вам Всесвіт, і пам'ятайте, що такого більше не буде. Матимете змогу все виправити, тому зробіть усе, що від вас потрібно, і проблеми з грошима покинуть вас раз і назавжди. Поза тим вас чекає напружений день. Важко зберігати спокій, піддавшись на провокації, почнете вести себе зухвало або агресивно. Пригадаєте давні образи, вони стануть причиною сварок із найближчими людьми.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 17 01 2019 Те місце, де перетинається минуле і сьогодення, може стати розв’язанням багатьох проблем. Задумайтеся про це. Може здатися, що щось заважатиме вам досягти успіху, але насправді ви самі собі заважаєте. Перестанете топтатися на місці, коли розплющите очі й подивитеся на речі без рожевих окулярів. Цього дня матимете шанс відновити взаємини з кимось, хто пішов із вашого життя. Цей зв'язок допоможе поліпшити кар'єрне становище, тому це, безперечно, варто того, щоб зробити перший крок до примирення. Вдалий день. Іще в першій половині дня ви зрозумієте: щоб досягти бажаного, потрібно діяти самостійно. Це допоможе уникнути багатьох переживань, марних надій і розчарувань.
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 09 01 2019 – 16 01 2019 Цього тижня можете залагоджувати важливі справи. І залагоджувати їх вам доведеться наодинці, але це не завадить досягти успіхів. Навіть без будь-якої підтримки ви здатні багато чого домогтися. Краще уникати невиправданого ризику. Варто бути обережнішими не тільки у вчинках, а й у висловлюваннях.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 16 01 2019 Прагніть вивести ваші взаємини з партнером на наступний етап їхнього розвитку, але задля цього доведеться пожертвувати часткою своєї незалежності і свободи. Однак ви готові піти на такий крок. Рішуче перегорніть наступну сторінку ваших стосунків – і будете за це щедро винагороджені.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Іній"
Фільми онлайн. "Хеллбой"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
січень 2019
 • 12%
  1+1
 • 8%
  СТБ
 • 8%
  Новий канал
 • 6%
  ICTV
 • 5%
  ІНТЕР
 • 5%
  ТК Україна
 • 4%
  ТЕТ
 • 4%
  2+2
 • 3%
  К1
 • 3%
  Мега
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: