Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн. "Ваяна"
Трейлери онлайн. "Співай"
ТРЕЙЛЕР ОНЛАЙН
"Анна"
ФОТО ПРИКОЛИ №313
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 19 11 2019 Матимете змогу знайти баланс ваших кращих якостей і використовувати їх у роботі над новим проєктом. Якщо нічого не планували на найближчий час, пора це зробити. Ваш розум налаштований тільки на отримання потрібної інформації, а отже, можете використовувати це на свою користь і почати створювати ще один перспективний проєкт. Сядьте в тиші й почніть планувати. Не беріться до складних справ у першій половині дня. У цей час раціонально буде відпочити або виконувати щось легке і звичне. Якщо це з якихось причин неможливо, намагайтеся сподіватися тільки на власні сили: отримати допомогу навряд вдасться. Ближче до вечора з'являться нові плани.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 20 11 2019 Випадкова зустріч може породити у вас несподівані почуття, які збережуться ще надовго після того, як перейдете до інших розмов і занять. Занадто глибокий аналіз може змусити вас читати між рядків, але краще цього не робити. Можете опинитися перед спокусою зробити з мухи слона, проте зірки рекомендують усе розставити на місця. Дрібні труднощі можливі, але загалом день не такий уже й поганий. Імовірні затримки у справах; майте це на увазі, коли створюватимете плани. Цілком імовірно, що встигнете менше, ніж сподіватися, щось доведеться відкласти на потім. Можливі розбіжності з людьми, які були на вашому боці.
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 13 11 2019 – 20 11 2019 Цього тижня матимете шанси багато в чому домогтися успіху. Але потрібно докласти чимало зусиль, щоб досягти поставленої мети, тож краще не очікувати легких перемог. Завдяки вмінню ладнати з людьми багато питань залагодите швидко. Легко знайдете підхід до тих, від кого багато що залежить.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 19 11 2019 Якщо повертаєтеся у минуле й аналізуєте якісь події і ту роль, яку в них зіграли, то спробуйте краще перемкнути увагу на те, що відбувається у вашому особистому житті тут і тепер. Насправді у вас є безліч причин бути вдячними долі. Ви пройшли не найлегший шлях, але він привів вас до добра.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн. "Ману"
Трейлери онлайн. "Агент Марні"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
листопад 2019
 • 11%
  1+1
 • 7%
  ICTV
 • 7%
  СТБ
 • 7%
  Новий канал
 • 6%
  Прямий
 • 4%
  ІНТЕР
 • 4%
  ТК Україна
 • 3%
  ТЕТ
 • 3%
  Мега
 • 3%
  112 Україна
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: