Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Очікування"
Фільми онлайн. "Багата товаришка"
МЕЛОДРАМИ ОНЛАЙН
"Королева вдова"
ФОТО ПРИКОЛИ №292
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 15 11 2018 Намагаючись старанно працювати, ви будете весь час відволікатися і не зможете повноцінно виконати навіть найлегші завдання. Занадто багато працювали останнім часом, а отже, заслужили на відпочинок. Не переживайте, якщо відкладете декілька справ на інший день. Ви нічого не втратите. Якщо у вас є важливі завдання, які не можна відкладати на потім, виконайте їх, а потім відпочивайте. Проведіть вечір із задоволенням, беріться до улюбленої справи або влаштуйте вечерю із сім'єю. Будьте уважними. Цей день не такий уже й поганий, але якщо дрібні непорозуміння будуть слідувати одні за іншими, то у вас можуть виникнути серйозні проблеми. Не завжди легко тримати емоції під контролем.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 15 11 2018 Намагаючись старанно працювати, ви будете весь час відволікатися і не зможете повноцінно виконати навіть найлегші завдання. Занадто багато працювали останнім часом, а отже, заслужили на відпочинок. Не переживайте, якщо відкладете декілька справ на інший день. Ви нічого не втратите. Якщо у вас є важливі завдання, які не можна відкладати на потім, виконайте їх, а потім відпочивайте. Проведіть вечір із задоволенням, беріться до улюбленої справи або влаштуйте вечерю із сім'єю. Будьте уважними. Цей день не такий уже й поганий, але якщо дрібні непорозуміння будуть слідувати одні за іншими, то у вас можуть виникнути серйозні проблеми. Не завжди легко тримати емоції під контролем.
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 14 11 2018 – 21 11 2018 Цього тижня матимете шанси багато в чому домогтися успіху. Але потрібно докласти чимало зусиль, щоб досягти поставленої мети, тож краще не очікувати легких перемог. Завдяки вмінню ладнати з людьми багато питань залагодите швидко. Легко знайдете підхід до тих, від кого багато що залежить.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 15 11 2018 Маєте уявлення про те, чого хочете досягти в особистому житті, але вам краще витримати у власних прагненнях невелику паузу. У стосунках відбудуться важливі події, які, можливо, матимуть серйозний вплив на початкові плани. Тому займіть вичікувальну позицію і беріться здійснювати задуми.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Одна брехня на двох"
Фільми онлайн. "Ромашки кохання"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
листопад 2018
 • 14%
  1+1
 • 8%
  СТБ
 • 8%
  Новий канал
 • 7%
  ICTV
 • 6%
  ТЕТ
 • 5%
  ІНТЕР
 • 4%
  2+2
 • 4%
  ТК Україна
 • 3%
  К1
 • 3%
  Мега
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: