Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн. "Свята Агата"
Трейлери онлайн. "Співай"
ТРЕЙЛЕР ОНЛАЙН
"Майбутній король"
ФОТО ПРИКОЛИ №314
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 09 08 2020 У першій половині дня можливі вдалі збіги, приємні події, яким будете раді. Цілком імовірно, що з'являться нові ідеї, які стосуються роботи і професійного зростання. Деякі представники знака визначать завдання на найближче майбутнє. Навряд вдасться негайно почати здійснювати задумане, але і відкладати свої плани надовго не доведеться. Друга половина дня минатиме неспокійно. У цей час потрібно виконувати декілька справ одразу, це змусить вас помітно нервувати. Але ви впораєтеся з негативними емоціями. Коли справа стосується дружби, якість важливіша за кількість.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 09 08 2020 У першій половині дня можливі вдалі збіги, приємні події, яким будете раді. Цілком імовірно, що з'являться нові ідеї, які стосуються роботи і професійного зростання. Деякі представники знака визначать завдання на найближче майбутнє. Навряд вдасться негайно почати здійснювати задумане, але і відкладати свої плани надовго не доведеться. Друга половина дня минатиме неспокійно. У цей час потрібно виконувати декілька справ одразу, це змусить вас помітно нервувати. Але ви впораєтеся з негативними емоціями. Коли справа стосується дружби, якість важливіша за кількість.
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 05 08 2020 – 12 08 2020 Непоганий тиждень для тих, хто готовий не тільки працювати, а й боротися. Щоб домогтися гарних успіхів, потрібно не тільки багато працювати, а ще й боротися з конкурентами. Частіше, ніж зазвичай, доведеться мати справу з людьми, які намагаються отримати те, чим ви володієте.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 09 08 2020 Якщо останнім часом відчували, що вам потрібна «творча віддушина» у любовній сфері, то тепер неодмінно зумієте задовольнити цю потребу. Дайте волю креативності і запропонуйте коханій людині реалізувати якийсь задум. Партнер підтримає цю ініціативу.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Трейлери онлайн. "Ману"
Трейлери онлайн. "Агент Марні"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
серпень 2020
 • 11%
  1+1
 • 8%
  ТК Україна
 • 7%
  СТБ
 • 7%
  ІНТЕР
 • 7%
  Новий канал
 • 6%
  ICTV
 • 3%
  К1
 • 3%
  ТЕТ
 • 2%
  Прямий
 • 2%
  НЛО-ТБ
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: