Загрузка...
Програма передач
Коли
Час доби
Телеканали
Що дивитись
Загрузка...
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Чоловік з доставкою додому"
Фільми онлайн. "Невезуча"
ФІЛЬМИ ОНЛАЙН
"Стукач"
ФОТО ПРИКОЛИ №271
ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ ОВЕН 18 07 2018 Імпульсивність дасть змогу здійснювати хоч і не обдумані, але розумні вчинки. Спонтанні рішення тим і гарні – над ними не потрібно думати. Йдеться про зміни у вашому житті, інтуїція підкаже, що пора щось робити. Будьте відкритими до всього нового, не бійтеся ризикувати і тягніться до того, чого боїтеся. Ви схильні до поспішних суджень, часто видаєте бажане за дійсне. Прагнучи негайно досягти своєї мети, не помітите дрібниць, які можуть відіграти важливу роль. Багатьох неприємностей можна уникнути, якщо продумаєте кожен крок і не йтимете на ризик, в якому немає потреби. Небажано ділитися неперевіреною інформацією, обговорювати плітки, а також спілкуватися з людьми, чия надійність породжує сумніви.
ГОРОСКОП НА ЗАВТРА ОВЕН 19 07 2018 Матимете змогу знайти баланс ваших кращих якостей і використовувати їх у роботі над новим проектом. Якщо нічого не планували на найближчий час, пора це зробити. Ваш розум налаштований тільки на отримання потрібної інформації, а отже, можете використовувати це на свою користь і почати створювати ще один перспективний проект. Сядьте в тиші й почніть планувати. Не беріться до складних справ у першій половині дня. У цей час раціонально буде відпочити або виконувати щось легке і звичне. Якщо це з якихось причин неможливо, намагайтеся сподіватися тільки на власні сили: отримати допомогу навряд вдасться. Ближче до вечора з'являться нові плани
ГОРОСКОП НА ТИЖДЕНЬ ОВЕН 11 07 2018 – 18 07 2018 Цього тижня можете залагоджувати важливі справи. І залагоджувати їх вам доведеться наодинці, але це не завадить вам досягти успіхів. Навіть без будь-якої підтримки ви здатні багато чого домогтися. Краще уникати невиправданого ризику. Варто бути обережнішими не тільки у вчинках, а й у висловлюваннях.
ГОРОСКОП КОХАННЯ НА СЬОГОДНІ ОВЕН 18 07 2018 Ви, ймовірно, будете розслабленими і лінивими. Вам навряд захочеться обтяжувати себе якимись справами та обов'язками на роботі. Та й в особистому житті ви теж не надто активні. Ну що ж, у такому разі влаштуйте собі вихідний. Вимкніть комп'ютер і телефон та поваляйтеся на дивані.
ЮТУБ ФІЛЬМИ
Фільми онлайн. "Безмежне кохання"
Фільми онлайн. "Блискуча кар'єра"

Гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання, фото приколи, програма передач і багато іншої цікавої, унікальної текстової, фото- і відеоінформації нашої редакції, а також найбільш рейтингових фільмів та відео з ютуб ви знайдете на розважальному порталі https://life-tv.ua

Ви любите дивитися телевізор? Програма передач найпопулярніших телеканалів 24 години на добу – до ваших послуг. У нас ви зможете легко налаштувати свої улюблені телеканали, зробити сортування фільмів або мультфільмів на конкретний день тижня або на певний час дня. Для цього скористайтеся рубрикою «Налаштувати» в головній панелі сайта.

Якщо вас цікавить народний рейтинг телеканалів, перегляньте рубрику «Рейтинг каналів». Також ви можете раз на місяць проголосувати за свої улюблені телеканали.

Професійний астролог порталу щодня вивчає розміщення планет і готує гороскопи для всіх дванадцяти знаків зодіаку. У рубриці «Знаки зодіаку» розміщена цікава інформація про всі знаки зодіаку. Ексклюзивні гороскопи від Андрія Білоцерківського – тільки на нашому порталі. Зірки не можуть обманювати. Астропрогноз не може бути ідеальний для кожного знака зодіаку, але більшість наших астропрогнозів справджуються!

Чимало жінок люблять читати історії з життя. На порталі в рубриці «Історії з життя» вони можуть знайти ексклюзивні правдиві життєві історії з видань наших партнерів: «Життя», «Життя. Історії», «Життєві історії». Історії тільки українською мовою. Крім цього, в рубриці ви зможете подивитися фільми і мелодрами з ютуб.

 

ТОП-10 каналів
липень 2018
 • 13%
  1+1
 • 8%
  СТБ
 • 8%
  Новий канал
 • 7%
  ICTV
 • 6%
  ТЕТ
 • 5%
  ІНТЕР
 • 4%
  ТК Україна
 • 3%
  К1
 • 3%
  2+2
 • 3%
  Мега
гороскоп на завтра, гороскоп на сьогодні, гороскоп кохання
Загрузка...
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...

Помилка:

Комментар:

Ім`я відправника:

Мейл:

Текст повідомлення: